zamknij reklamę

DZIEŃ SZÓSTY - NA FINISZU

DZIEŃ SZÓSTY - NA FINISZU

Taka uroda tego miejsca, że na początku i na końcu obozu zawsze jest piękna pogoda. Nie inaczej było tym razem. Ten słoneczny dzień z jednej strony idealny do spacerów lub treningu z drugiej zaś, strasznie rozleniwiał. Nasi chłopcy o 12. 00 odbyli trening na boisku Kuźni Ustroń, a potem obserwowali drugą połowę zwycięskiego meczu sparingowego starszego rocznika z Polonią Lidzbark Warmiński. Do ośrodka wróciliśmy na obiad, aby potem wyruszyć autokarem do Wisły na kolejne zajęcia. Z relacji trenera wynika, że sporo zawodników zaczyna odczuwać trudy obozu. W niczym to jednak nie przeszkodziło, żeby po kolacji znaleźć się jeszcze na siłowni. Zapał do pracy chłopaków naprawdę jest imponujący, miejmy nadzieje, że znajdzie to przełożenie w rozgrywkach ligowych. Jutro ostatni dzień. Z samego rana planujemy wyjazd do Aqua Parku, a następnie po śniadaniu czeka nas wyprawa na Równicę. W okolicach 13. 30 chcielibyśmy wyruszyć w podróż powrotną do Zabrza. Pozdrawiam serdecznie.  

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości