zamknij reklamę

GIEKSA KATOWICE - MKS ZABORZE 6 : 1

GIEKSA KATOWICE - MKS ZABORZE 6 : 1

W środę odrabialiśmy ligowe zaległości. Wyprawy do Katowic nie będziemy jednak najlepiej wspominać. Katowiczanie wręcz zdemolowali nasz zespół, udzielając nam przy tym prawdziwej lekcji futbolu. Gieksa dominowała na boisku w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Od pierwszych minut widać było olbrzymie dysproporcje dzielące oba zespoły. W dużej mierze wynikały one z fatalnej dyspozycji naszej drużyny. Wymiana choćby trzech podań między zawodnikami było zjawiskiem tak unikatowym jak wygrana potyczka misia koali nad pitbulem. Wszystkie drugie piłki przegrywaliśmy, tym samym otwierając rywalom autostradę do naszej bramki. W zasadzie trudno doszukać się jakiś pozytywów po takim spotkaniu, bo jako drużyna po prostu nie istnieliśmy. Wbrew pozorom kubeł zimnej wody na nieco rozgrzane głowy może w kolejnych meczach skutkować na korzyść. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Iwan.
W nagrodę nasi zawodnicy czwartkowe zajęcia rozpoczną o godz. 17. 00.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości