ISKRA PSZCZYNA - MKS ZABORZE 1 : 5 (0 : 3)

ISKRA PSZCZYNA - MKS ZABORZE 1 : 5 (0 : 3)

W ostatnim meczu I Ligi Śląskiej nasz zespół na wyjeździe pewnie pokonał Iskrę Pszczyna 5 : 1. Mecz był jednostronnym widowiskiem co rzadko zdarzało się w tej lidze. Szybko objęte prowadzenie i sukcesywne powiększanie przewagi wpływało pozytywnie na organizację gry naszej drużyny. Oglądaliśmy perfekcyjnie rozegrane stałe fragmenty gry, nie brakowało akcji kombinacyjnych oraz indywidualnych popisów poszczególnych graczy. Nie wystarczyło to na utrzymanie się w gronie pierwszoligowców gdyż rozstrzygnięcia na innych boiskach były dla nas niekorzystne. 

bramki : Iwan asysta Soban, Vanisz asysta Iwan, Bale asysta Iwan, Iwan asysta Vanisz, Kostek asysta Soban

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Joe Black napisał (Edytowany przez administratora)
  Drodzy Państwo ! Często oglądam Waszą stronę choć udzielam się ostatnio rzadko. Nie macie się czego wstydzić. Wasze występy w I lidze należy ocenić pozytywnie mimo spadku. Po prostu pewnego pułapu nie da się przeskoczyć funkcjonując w małym klubie. Nie spadlibyście teraz, spadlibyście za pół roku. Tak samo jak spadną ci, którzy Was wykolegowali. Jak sięgam pamięcią przedstawiciele Rakowa mieli do Was pretensje o styl gry. Nie róbcie sobie nic z takiego gadania. Ich metody też nie są najlepsze skoro ostatnio pół drużyny to był szpital. Łącznie z najlepszymi ich zawodnikami. Rzucają chłopaków na wszystkie możliwe mecze. Niektórzy grają nawet w trybie sobota - niedziela. Obskakują starsze roczniki. A im dalej w las, to już takich talentów nie widać. Trafiło na dobry rocznik i jakoś się kręci. Ze szkoleniem wcale nie ma fenomenu. O starszych grupach mówiono, że to rośli brutale grający bij, a leć. Skąd to znamy ???? A mówimy o klubie, który elektryzuje całą okolicę. Dlatego głowy do góry !!!!! Życzę powodzenia !!!!

 • Mama napisał
  Jak moi synowie zaczęli trenować piłkę nożną to nie bylo meczu czy turnieju żebym z nimi nie byla ale od 2 lat odopuściłam ze względu na to co zaobserwowałam, te wszystkie przekręty i tych niesprawiedliwie sedziowanych meczy.Jest mi wstyd za dorosłych, za ich postępowanie i zachowanie i nie dziwie się ze w tym kraju tak wygląda ten nasz sport ogólnie jak wygląda bo to wszystko jest jednym wielkim przekrętem a Ci którzy mają trochę więcej kasy myślą że są pępkami to są w błędzie i kiedyś ich dzieci za to zapłacą słoną cenę tylko szkoda tych dzieci.A to ze chłopaki z MKSu wyszli z tej 1 ligi to myślę że dobrze dla nich ze względu na to że nie będą mieli styczności ze skorumpowanymi ludźmi i ich tkwiacych w tym dzieci widzących że wszystko można załatwić bo co uczciwie do czegoś dojść i tak otacza nas coraz więcej cwaniaków.Ciekawe kogo wyroluja w następnej kolejce.

 • Iwan napisał
  O tym wiedzieliśmy kilka tygodni wstecz o czym świadczyły poprzednie komentarze. Potrzebowaliśmy tylko takiego nierozważnego wpisu kogoś będącego w temacie - ot, cała sprawa.

 • Iwan napisał
  Panie //Będący w temacie// kultura, to coś więcej niż bakterie w jogurcie.

 • do będący w temacie napisał
  Zwyczajnie przykro mi jest, że są tacy ludzie jak internauta o pseudonimie - "BĘDĄCY W TEMACIE", którzy zajmują tylko miejsce na naszej planecie. Takiego pseudointelektualnego tekstu dawno nie czytałem. Trzeba być zepsutym do szpiku kości, żeby wypisywać takie rzeczy i nie liczyć się z odpowiedzialnością.

 • sandiia napisał
  Bardzo dobrze mówisz KIBIC. Brawo

 • kibic napisał
  Wiecie co dajcie już spokój tym chłopakom.Najeżdżacie na nich non stop.Po prostu przyznajcie się że ta drużyna była dla was za mocna i cieszycie się że w końcu udało wam się ich wyeliminować.A oni cieszą się że w końcu zagrają z uczciwymi drużynami.Sprostowanie chłopacy z drużyn byli ok tylko trenerzy się ugadywali przed meczami.

 • Kibic napisał
  Trzeba było wygrać z GKS sem na wyjeździe a nie uzalac się teraz nad rozlanym mlekiem

 • sandiia napisał
  Jak czytam te wasze komentarze to jedna myśl mi się nasuwa: rodzice i trenerzy jesteście pozbawieni zdrowego rozsądku i zdrowej rywalizacji , o przepraszam Wy nie wiecie co te słowa oznaczają. Czy wy kiedykolwiek zastanowiliście się że na tych boiskach grają wasze dzieci, wasze pociechy?? Jedynie one chcą grać uczciwie, a Wy co im wpajacie...ustawiane mecze, kłamstwa i oszczerstwa. Rodzice stoją na meczach i NIBY kibicują a wygląda to całkiem inaczej. Ci chłopcy grają i dają z siebie wszystko pomimo deszczu, zimy lub sakramenckich upałów. Niech wszyscy rodzice i trenerzy uderzą się w pierś i zadają jedno pytanie: czy ta jesienna runda była rozegrana uczciwie???? Acha zapytajcie swoje pociechy czy chcą żebyście uczestniczyli w meczach i czasami nie ma im wstyd za Was??? Gwarantuję Wam że nie jedna odpowiedz Was zaskoczy.

 • Kibic z katowic napisał
  Panie torcida drużyna nie składa się z trzecich lub drugich składach,tyko jest się drużyną i każdy chłopak chce grać,a nie octawiony na boku

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości