zamknij reklamę

KKS ZABRZE - MKS ZABORZE ZABRZE

KKS ZABRZE - MKS ZABORZE ZABRZE

Mecz sparingowy z seniorkami KKS Zabrze wzbudził spore zainteresowanie. Zdawali się to potwierdzać zarówno rodzice licznie stawiając się przy ul. Jaskółczej jak i chłopcy, u których od kilku dni tematem wiodącym była właśnie rywalizacja z dziewczynami. Do końca nie wiedzieliśmy czego spodziewać się po tego typu konfrontacji. Z jednej strony słychać było glosy o dotkliwej porażce, z drugiej zaś o pewnej wygranej. Co najważniejsze było to ciekawe doświadczenie. Mecz toczył się w strugach padającego deszczu. Nie przeszkodziło to jednak obu drużynom w stworzeniu ciekawego widowiska. Okazje zaprezentowania się mieli wszyscy zawodnicy będący do dyspozycji trenera, nie jak wcześniej zapowiadaliśmy, że tylko wyselekcjonowana grupa. Pojedynek toczył się w przyjaznej atmosferze choć nie brakowało ostrych starć i ofiarnych interwencji. Nasz zespół dosyć szybko uzyskał inicjatywę na boisku systematycznie powiększając przewagę. Stąd na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 6 : 0. Druga odsłona była już bardziej wyrównana. Znacznie więcej pracy między słupkami miał Krawcio w porównaniu do swojego poprzednika z pierwszej połowy (Marcina). Nadal jednak zagrażaliśmy bramce KKS-u i powiększaliśmy przewagę. Dziewczynom również udało się trafić do siatki po dobrze rozegranym stałym fragmencie. Ostatecznie pokonaliśmy KKS Zabrze 9 : 1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali : Iwan x 4, Gołdyn, Soban, Radzio, Boro, Krako.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości