zamknij reklamę

LETNI OBÓZ SPORTOWY

LETNI OBÓZ SPORTOWY

Młodzieżowy Klub Sportowy Zaborze organizuje obóz sportowy dla wszystkich drużyn tego klubu w miejscowości Chabsko k/ Mogilna w woj. kujawsko - pomorskim. Pobyt rocznika 2003 przypada na okres 30. 07 - 10. 08. 2017. Najlepszą rekomendacją wybranego miejsca powinny być opinie uczestników obozu z ubiegłego roku. Powiedzieć - perfekcyjnie, to jak nic nie powiedzieć...

Zakwaterowani będziemy w hotelu Heaven. Warunki hotelowe jak większość pamięta są bardzo dobre. W obrębie ośrodka mamy do dyspozycji olbrzymią przestrzeń, idealną do zorganizowania zajęć w grupach jak i wypełnienia wolnego czasu na różnego rodzaju zabawach. Pisząc o ośrodku, nie sposób nie wspomnieć o wyśmienitych posiłkach jakie serwowane są każdego dnia. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Polsce jakich z pewnością nie odwiedzi Magda Gessler w ramach "kuchennych rewolucji"; co najwyżej jako częsty gość hotelowy. Natomiast nazwy pobliskich ulic jak np. - " Żwirka i Muchomorka" czy "Sierotki Marysi" zdają się nas utwierdzać w przekonaniu, że znajdujemy się w bajkowej scenerii oderwanej od polskiej rzeczywistości.

Jedną z wielu atrakcji czekających na naszych obozowiczów będą wizyty na kąpielisku znajdującym się nad Jeziorem Wiecanowskim. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dobre miejsce zarówno dla łakomczuchów (lody, gofry) jak i amatorów kąpieli czy zwolenników ciągłego ruchu (siatkówka plażowa). Wizyty na plaży wymiennie będą organizowane z pobytem w centrum Mogilna. Niemały wpływ na ten stan rzeczy będzie miała zapewne pogoda.

Treningi oraz mecze kontrolne na obozie piłkarskim, to absolutna podstawa. Dlatego podeszliśmy do tego tematu bardzo skrupulatnie. Ranne i popołudniowe zajęcia na dwóch pełnowymiarowych boiskach z naturalną nawierzchnią w Dąbrówce powinny zapewnić trenerom absolutny komfort pracy i zagwarantować optymalne przygotowanie drużyny do sezonu. Rozszerzone kontakty ze szkoleniowcami pobliskich szkółek pozwolą zorganizować satysfakcjonującą liczbę meczy sparingowych. Konfrontacje z zespołami z Bydgoszczy, Gniezna czy Poznania mogą być dla nas bardzo ciekawym doświadczeniem.

Kolejną atrakcją naszego obozu będzie dwudniowa wycieczka do Torunia. Ostatnim razem mieliśmy okazję zwiedzania starego miasta z przewodnikiem. Mogliśmy się również poczuć niczym nasi krajanie, których ponad 100 lat temu wcielono do pruskiej armii i skoszarowano w Forcie IV (Yorck). Tym razem będzie nieco inaczej - astronomicznie. Podążymy szlakiem Mikołaja Kopernika. Czy komuś uda się zatrzymać słońce i ruszyć ziemię ? Wszystkiego dowiemy się zagryzając toruńskie pierniki. Żeby jednak skosztować toruńskiego piernika będzie trzeba go upiec. Tym sposobem poznaliście plan na dwudniową wycieczkę. Nocować będziemy w dwugwiazdkowym hotelu znajdującym się na obrzeżach Torunia.

Wszystko wydaje się logistycznie tak trudne do połapania. Tymczasem uśmiechnięty kierowca wraz ze sztabem szkoleniowym staną na głowie, aby każda z wymienionych atrakcji, zaplanowany harmonogram zajęć oraz gry kontrolne doszły do skutku bez jakichkolwiek opóźnień.

Całkowity koszt obozu - 1290, 00zł.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości