zamknij reklamę

MKS II ZABORZE - AP GLIWICE 6 : 0

MKS II ZABORZE - AP GLIWICE 6 : 0

Połączone siły roczników 2002 i 2003 tworzące drugi zespół MKS Zaborze zmierzyły się na własnym boisku z drużyną AP Gliwice w ramach IV Ligi Podokręgu. Spośród chłopaków rocznika 2003 w składzie na to spotkanie znaleźli się gracze, którzy wystąpili w meczu derbowym z Górnikiem w charakterze zmienników oraz ci, których nie mieliśmy okazji oglądać w akcji. Wyjątkiem był nasz etatowy stoper Bartek Beruda. Na prośbę nieobecnego wczoraj trenera Sławomira Sochy, Bartek zagrał 25 minut w nietypowej dla siebie roli napastnika. Od początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga naszego zespołu. Z duża łatwością przedostawaliśmy się pod pole karne przeciwnika stwarzając sobie mnóstwo okazji bramkowych. Wyborną skutecznością popisywał się akurat ten zawodnik od którego najmniej tego oczekuje się z uwagi na piastowaną przez niego pozycję - wspominany wcześniej Bartek. Pozostali zawodnicy nie zawsze mieli wyregulowane celowniki. W defensywie wreszcie stanowiliśmy monolit i to trzeba zapisać po stronie plusów. Wykonując liczne zdjęcia trudno było przyłapać naszych defensorów na łamaniu linii lub nietrzymaniu odległości, a w szeregach rywali było kilku graczy wiedzących co z piłką zrobić. Ten niezły w naszym wykonaniu mecz ostatecznie zakończył się wygraną Zaborza 6 : 0 choć mogło być znacznie, ale to znacznie więcej goli dla naszego zespołu. 

BRAMKI : B. BERUDA (AS. MAJCHER), NOWACZYK (AS. B. BERUDA), B. BERUDA (AS. NOWACZYK), BOROWSKI (AS. REINHARD), B. BERUDA (AS. SKOWRON), B. BERUDA (AS. REINHARD)

KADRA : Kubisz, Dworaczek, Borowiec, Dziółko, Majcher, Reinhard, Nowaczyk, Gutowski, Strojkowski, Maślanka, A. Beruda, B. Beruda, Bubik, Strzelecki, Skowron, Bonk, Borowski, Krzistkowski.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości