MKS II ZABORZE - STAL ZABRZE 1 : 2

Jak wiemy, w ubiegły weekend z uwagi na warunki pogodowe kolejka II Ligi Wojewódzkiej została odwołana. Jedynie w piątek grali nasi rezerwiści. Wspólnie z rocznikiem 2004 rozegraliśmy mecz w ramach IV Ligi (Podokręg Zabrze). Po słabym spotkaniu ulegliśmy Stali Zabrze 1 : 2, a losy meczu rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Trener Socha postanowił oszczędzić kilkunastu zawodników mając na uwadze napięty harmonogram meczowy pierwszej drużyny. Nie wiedząc jeszcze, że planowany na niedzielę mecz z Piastem Gliwice nie odbędzie się. Podobnie zachował się trener młodszego rocznika nie powołując swoich podstawowych graczy. Efekt finalny ? Byliśmy świadkami miernego widowiska, które było tylko momentami ubarwiane przez dosyć hałaśliwą ławkę rezerwowych gości. W drugim spotkaniu Piast II Gliwice rozgromił Gwarek Ornontowice 11 : 1 i tym samym objął prowadzenie w tabeli. Porażka z popularnym " Stalokiem" spowodowała spadek naszego zespołu na 3 miejsce.

Bramki /asysty
Maślana / Jeżyk

Poniedziałek godz. 20. 00 - spotkanie trenera z rodzicami.