zamknij reklamę

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4
Nieco lepiej wypadli nasi rezerwiści w kolejnym swoim spotkaniu IV Ligi Podokręgu. Nieco - nie oznacza dobrze. W grze nadal było mnóstwo mankamentów. Zespół jednak stworzył sobie sporo okazji bramkowych i dominował w spotkaniu z Wilkami. Natomiast stykowy wynik zawdzięczamy tylko swojej niefrasobliwości w defensywie oraz błędom bramkarza. Mimo, że w składzie na ten pojedynek pojawili się głównie dublerzy, oczekiwania od tego zespołu są znacznie większe. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Po kilku minutach przegrywaliśmy 2 : 0. Jak mawiał klasyk - "zespół zareagował pozytywnie" i jeszcze w pierwszej połowie odrobił straty, a nawet wyszedł na prowadzenie. Na uwagę zasługuje piękny sytuacyjny gol Kacpra z okolic 40 metra, który nie tylko zaskoczył bramkarza rywali, ale również operatora. Druga część miała udowodnić, że dwa utracone gole to przypadek. Do pewnego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem - systematycznie powiększaliśmy przewagę. Znowu jednak przyszło kilka minut grozy i rywale złapali przysłowiowy kontakt. Ostatecznie nasi zawodnicy nie dopuścili do katastrofy i pokonali Wilki 5 : 4. Arbiter dostosował się do poziomu spotkania i swoimi decyzjami wzbudzał salwy śmiechu.
Bramki : Strojkowski, Radek, Nowaczyk, Skoniecki, Maślanka.
Skład : Kubisz, Krawczyk P., Strojkowski, Reinhard, Nowaczyk, Kułakowski, Dziółko, Gutowski, Kleszczewski, Krzistkowski, Skoniecki, Maślanka, Skowron, Radek, Bubik, Bonk, Kyi, Borowski.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości