zamknij reklamę

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4

MKS II ZABORZE - WILKI WILCZA 5 : 4
Nieco lepiej wypadli nasi rezerwiści w kolejnym swoim spotkaniu IV Ligi Podokręgu. Nieco - nie oznacza dobrze. W grze nadal było mnóstwo mankamentów. Zespół jednak stworzył sobie sporo okazji bramkowych i dominował w spotkaniu z Wilkami. Natomiast stykowy wynik zawdzięczamy tylko swojej niefrasobliwości w defensywie oraz błędom bramkarza. Mimo, że w składzie na ten pojedynek pojawili się głównie dublerzy, oczekiwania od tego zespołu są znacznie większe. Mecz nie ułożył się po naszej myśli. Po kilku minutach przegrywaliśmy 2 : 0. Jak mawiał klasyk - "zespół zareagował pozytywnie" i jeszcze w pierwszej połowie odrobił straty, a nawet wyszedł na prowadzenie. Na uwagę zasługuje piękny sytuacyjny gol Kacpra z okolic 40 metra, który nie tylko zaskoczył bramkarza rywali, ale również operatora. Druga część miała udowodnić, że dwa utracone gole to przypadek. Do pewnego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem - systematycznie powiększaliśmy przewagę. Znowu jednak przyszło kilka minut grozy i rywale złapali przysłowiowy kontakt. Ostatecznie nasi zawodnicy nie dopuścili do katastrofy i pokonali Wilki 5 : 4. Arbiter dostosował się do poziomu spotkania i swoimi decyzjami wzbudzał salwy śmiechu.
Bramki : Strojkowski, Radek, Nowaczyk, Skoniecki, Maślanka.
Skład : Kubisz, Krawczyk P., Strojkowski, Reinhard, Nowaczyk, Kułakowski, Dziółko, Gutowski, Kleszczewski, Krzistkowski, Skoniecki, Maślanka, Skowron, Radek, Bubik, Bonk, Kyi, Borowski.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij