zamknij reklamę

MKS ZABORZE - APG GLIWICE

MKS ZABORZE - APG GLIWICE

W najbliższą sobotę 9 grudnia o godz. 12. 00 przy ul. Wyciska czeka nas gra kontrolna z zespołem APG Gliwice. Goście przyjadą wzmocnieni graczami starszego rocznika, więc czeka nas ciekawa konfrontacja. Na to spotkanie powołani są wszyscy zawodnicy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij