MKS ZABORZE - APG GLIWICE 1 : 2

MKS ZABORZE - APG GLIWICE 1 : 2

Zdziesiątkowani, bez zmienników przystąpiliśmy do meczu sparingowego z zespołem APG Gliwice. Rywale przyjechali do nas mieszanym składem, w którym spora część chłopaków na co dzień z powodzeniem występuje w III Lidze Wojewódzkiej juniorów młodszych. Od początku uwidoczniła się wyraźna przewaga gości, którzy przewyższali nas pod względem fizycznym. I choć pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Gliwiczan, to nie przekuwało się na rezultat. Podopieczni trenera Modlicha razili nieskutecznością, a nam z kolei dopisywało szczęście. Stąd na przerwę schodziliśmy z korzystnym rezultatem 1 : 1. Jednak na początku drugiej odsłony straciliśmy bramkę z pozoru w niegroźnej sytuacji. Było już 1 : 2. O dziwo na tyle zmotywowało to naszych zawodników, że zaczęli powoli przejmować inicjatywę. Z każdą minutą co raz bardziej zagrażaliśmy bramce gości; bramka wisiała w powietrzu. Niestety indolencja strzelecka naszych graczy ofensywnych spowodowała, że nie udało nam się doprowadzić do wyrównania. Pudłowaliśmy na potęgę. Pod koniec spotkania jedna z kontr Gliwiczan mogła przynieść im trzeciego gola, ale zawodnik gości wzorem naszych napastników nie trafił z idealnej pozycji. Wynik nie uległ zmianie. Po niezłym meczu w wybitnie eksperymentalnym składzie przegrywamy z APG Gliwice 1 : 2. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Kuba Pluskota.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości