zamknij reklamę

MKS ZABORZE - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

MKS ZABORZE - GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA

W pierwszym meczu sparingowym po powrocie z Ustronia nasz zespól zmierzył się z drużyną Grunwaldu Ruda Śląska. Bieniaminek III ligi wojewódzkiej (Katowice - Sosnowiec) chciał sprawdzić swoich sił z nieco silniejszym rywalem. Konfrontacja ta pokazała, że dysproporcje istniejące pomiędzy II, a III ligą są dosyć znaczne. Od pierwszych minut przewaga naszej drużyny nie podlegała dyskusji. Mecz rozgrywany był w trzech kwartach, jedynie druga była w miarę wyrównana. Pozostałe toczyły się zdecydowanie pod nasze dyktando. Ostatecznie pokonaliśmy Grunwald aż 15 : 2. Na listę strzelców wpisywali się : Iwan x 7, Kosa x 3, Krako, Strzelec, Soban, Olaf, Bale.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości