zamknij reklamę

MKS ZABORZE ZABRZE - SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

MKS ZABORZE ZABRZE - SLAVIA RUDA ŚLĄSKA

W ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją ligi zmierzyliśmy się z zespołem Slavii Ruda Śląska. Pomimo wygranej 6 : 2 był to najsłabszy występ naszego rocznika w tym roku. Godne uwagi były jedynie pierwsze minuty, kiedy to szybko zdobyliśmy dwie bramki i realizowaliśmy założenia taktyczne. Niestety trwało to tak krótko, że niektórzy spośród widowni nawet tego nie zarejestrowali. Błędy w defensywie, pasywna gra w drugiej linii, kiepska skuteczność - wszystko to rzuciło cień na tych kilka ładnych akcji oraz z pozoru satysfakcjonujący rezultat. Miejmy nadzieję, że był to tylko efekt nadmiernego luzu i braku koncentracji wynikającego ze zbyt szybko zdobytych dwóch goli oraz błędnego przekonania, że Slavię można ograć człapiąc po boisku. W lidze taki występ "okraszony" byłby dotkliwą porażką. Przyjezdni zagrali dzisiaj na tyle ambitnie, że udało im się dwukrotnie zmusić naszego golkipera do wyciągania piłki z siatki. Druga część była tak słaba, że zmontowanie skrótu pokazującego składne akcje naszego zespołu stało się nie lada wyzwaniem. Po ostatnim gwizdku arbitra, pana Sobańskiego trener Sławomir Socha nie szczędził słów krytyki podsumowując występ swoich podopiecznych. Z kronikarskiego obowiązku podaję, że na listę strzelców wpisali się dzisiaj : Iwan x 2, Strzelec, Krako, Soban, Olaf.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości