zamknij reklamę

MKS ZABORZE ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW 5 : 1

MKS ZABORZE ZABRZE - UKS RUCH RADZIONKÓW 5 : 1

W pierwszym meczu inaugurującym rozgrywki II ligi Wojewódzkiej niespodziewanie rozgromiliśmy zespół Ruchu Radzionków aż 5 : 1. Chociaż i ten wynik nie oddaje do końca faktycznej przewagi naszej drużyny. Nieco większa skuteczność i doszłoby do bezprecedensowego wyniku. Z jednej strony szkoda, z drugiej zaś należy cieszyć się z pracy jaką chłopcy wykonali. Niestety w trakcie spotkania rywale tracili swoich istotnych zawodników. Tutaj, po naszej stronie jako gospodarza miało miejsce kilka niedociągnięć. Przykładowo, przyjazd karetki do zawodnika wymagającego natychmiastowej diagnostyki rentgenowskiej, to jakaś kpina. Panowie z ambulansu twierdzą, że znaleźli się na miejscu po 3 minutach i 45 sekundach od wezwania, natomiast zdajemy sobie sprawę, że chłopak oczekiwał na pomoc znacznie, ale to znacznie dłużej. Za zaistniałą sytuację pozostaje nam tylko przeprosić drużynę gości. Wracając do meczu. Pierwsza połowa to kompletna dominacja naszej ekipy oraz wynik nie pozostawiający złudzeń 4 : 0. Radzionkowian chyba zgubiło przekonanie graniczące z pewnością, że ich bramce jedynie jest w stanie zagrozić Iwan. Tymczasem akcenty ofensywne Zaborza były dziś rozdzielone na tak dużą liczbę osób, że wyłączanie z gry konkretnego zawodnika okazało się kompletną klapą. Można było odnieść wrażenie, że Iwan przesunięty nawet na pozycję bramkarza również miałby swojego opiekuna. Druga odsłona, to przede wszystkim mnóstwo zmian w naszym zespole. Wspomniane zmiany miały duży wpływ na dalszy rozwój wypadków. Kiedy w końcu złapaliśmy swój rytm, przytrafiła się ta nieszczęsna kontuzja zawodnika gości i przeciągające się oczekiwanie na służby medyczne. Po wznowieniu gry zarówno jeden jak i drugi zespół nie był w stanie rozegrać końcowych minut tak jak był przygotowany do tego pojedynku przed pierwszym gwizdkiem arbitra. W naszej drużynie na listę strzelców wpisywali się kolejno : Soban, samob, Bale, Krako, Strzelec. Ponadto swoje asysty notowali świetnie dzisiejszego dnia dysponowani : Soban x 2, Kosa i Bale przy bramce samobójczej.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości