OSTATNI AKORD SEZONU

OSTATNI AKORD SEZONU

Wczoraj ostatni pojedynek w II Lidze Wojewódzkiej, potem oficjalna część zakończenia sezonu, a dzisiaj ostatni piłkarski akcent przed wakacjami. W ramach ligi podokręgu rywalizowaliśmy z LKS 35 Gierałtowice. Po niezłej grze pokonaliśmy rywali 4 : 1 (2 : 0). Gracza meczu nietrudno wybrać. Marta Miś pokazała się dzisiaj z kapitalnej strony. Pozostali zawodnicy starali się jej dorównać i kilka akcji całego zespołu naprawdę mogło się podobać. Poza jednym krótkim fragmentem, kiedy goście zdobyli gola kontaktowego kontrolowaliśmy przebieg spotkania i zasłużenie pokonaliśmy drużynę z Gierałtowic. 

Skład : Krawcio, Olaf, Maślana, Poto, Jankes, Koko, Strzelec, Boro, Miś, Borzucki, Bartek.

Bramki ; Miś x 2, Strzelec, Maślana

Asysty : Olaf, Maślana.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Mirek napisał (Edytowany przez administratora)
    Brawo MARTA!!!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości