zamknij reklamę

SMS RUDA ŚLĄSKA - MKS ZABORZE ZABRZE

SMS RUDA ŚLĄSKA - MKS ZABORZE ZABRZE

W wietrzne niedzielne popołudnie przyszło nam rozegrać kolejną grę kontrolną. Tym razem skorzystaliśmy z zaproszenia SMS-u Ruda Śląska i przy ul. Czarnoleśnej skonfrontowaliśmy swoje siły. Początek sparingu nie zapowiadał aż tak dużej dominacji naszego zespołu. Mecz raczej był wyrównany i to gospodarze pierwsi zagrozili naszej bramce. Jednak z każdą minutą zyskiwaliśmy co raz większą przewagę, prowadząc po pierwszych 25 minutach 2 : 0. W drugiej tercji na wskutek licznych zmian w naszej drużynie, rywale przejęli inicjatywę i zdobyli nawet gola kontaktowego, ale trzecia bramka zupełnie podcięła im skrzydła. Od tego momentu niepodzielnie dominowaliśmy na boisku i pokonaliśmy SMS 7 : 1. Rozegraliśmy niezłe spotkanie i na tle silnego III-ligowca z mocnego okręgu Katowice - Sosnowiec zaprezentowaliśmy się korzystnie.

BRAMKI : IWAN X 2, SOBAN X 2, BUBAS, BALE, RADZIO.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości