zamknij reklamę

SPARTA ZABRZE - MKS II ZABORZE 7 : 5

SPARTA ZABRZE - MKS II ZABORZE 7 : 5

Defensywa - no comment
Skuteczność - no comment
Sędziowanie - no comment
Wynik - no comment
bramki : Sobański (as. Borowski), Zawadzki (as. Krystaszek), Sobański (as. Iwański), Zawadzki (as. Iwański), Iwański (as. Strzelecki)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij