zamknij reklamę

STAL ZABRZE - MKS II ZABORZE 3 : 6 (2 : 1)

STAL ZABRZE - MKS II ZABORZE 3 : 6 (2 : 1)

W meczu derbowym IV Ligi Podokręgu nasz zespół pewnie pokonał drużynę Stali Zabrze na ich obiekcie 6 : 3. Mimo widocznej przewagi na boisku przez długi czas rywale utrzymywali korzystny dla siebie rezultat. Pierwsza połowa to istna męczarnia. Cały trud rozgrywania akcji szedł na marne gdyż głupimi błędami w defensywie oraz kiepską skutecznością doprowadziliśmy do sytuacji, w której to Stal schodziła na przerwę z jednobramkową przewagą. Dopiero gdy Adam Paterok włączył swój piąty bieg posypały się szyki obronne gospodarzy i wreszcie swoją wyższość udokumentowaliśmy bramkami. Spotkanie rozgrywane było w idealnych warunkach pogodowych na świetnie przygotowanej nawierzchni.

Bramki : Paterok x 4, Nowaczyk, Borowski

Udział wzięli : Kubisz, Dworaczek, Rodak, Dziedzic, Cichoń, Strojkowski, Reinhard, Zawadzki, Babczyński, Nowaczyk Paterok, Krawiec, Krzistkowski, Maślanka, Skowron, Skoniecki, Bonk, Borowski.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości