SZCZEPAN, JANUSZ I SPÓŁKA ODPRAWIAJĄ DYSIA Z KWITKIEM

SZCZEPAN, JANUSZ I SPÓŁKA ODPRAWIAJĄ DYSIA Z KWITKIEM

Do prawdziwej rzezi niewiniątek doszło pod wieczór, kiedy nasz zespół podejmował UKS Dys drużynę z Lubelszczyzny. Wynik 14 : 0 jest najniższym wymiarem kary dla rywali zważywszy na fakt ile sytuacji zmarnowaliśmy zanim worek z bramkami rozwiązał się. Od pierwszych minut mieliśmy do czynienia z prawdziwą kanonadą na bramkę UKS-u. Jednak przez niemal kwadrans bramka dla naszych napastników była jak zaczarowana - nic nie wpadało. Ale jak już wpadło, to z przytupem. Jak inaczejnazwać trafienie Putina albo premierowy hattrick oficjalnie debiutującego Janusza legitymującego się jako Paweł Kubik ? Na skrzydle raz za razem sunęły ataki Szczepana, do niedawna zwanego Strzelcem. Oj działo się dzisiaj przy ul. Konopnickiej. Bardzo dobry występ zanotował Radzio kompletując trzy trafienia. Szkoda tylko, że takie fajerwerki Radzio funduje nam głównie z przeciwnikami wersji light. Może jutro jakaś " truskawka na torcie " ? Obecnie sytuacja przedstawia się następująco. W niedzielę o godz. 10.20 gramy ostatni mecz z zespołem UKS Śrem, który również ma komplet zwycięstw w turnieju. Wygrana daje nam pierwsze miejsce w zawodach, natomiast każdy inny wynik premiuje pierwszoligowca z Wielkopolski; powodem jest lepszy bilans bramkowy rywali. Zagwarantowane mamy drugie miejsce, to i tak już jest dobry wynik biorąc pod uwagę potencjał ekipy Karkonoszy, którą pozostawiliśmy za plecami czy problemy kadrowe z jakimi wciąż się zmagamy.
MKS ZABORZE - UKS DYS 14 : 0
bramki : Radzio x 3, Paweł x 3, Krako x 2, Iwan x 2, Bonku, Strzelec, Putin, Olaf.
strzelcy po ostatecznej weryfikacji z materiału filmowego znajdującego się w telefonie kierownika.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości