WALEC Z ZABORZA

WALEC Z ZABORZA

Drugi dzień zmagań rozpoczęliśmy z przytupem. W pierwszym meczu pewnie pokonaliśmy drużynę Włókniarza Pabianice 10 : 1. Od początku posiadaliśmy przygniatającą przewagę, którą udokumentowaliśmy gradem bramek. W ślad Pana Sibika, który towarzyszył nam podczas wczorajszych konfrontacji poszli kolejni rodzice. Pani Sylwia z rodziną oraz Pan Marian, którzy zasiedli na trybunach w to jakże ciepłe i słoneczne przedpołudnie. Emocji w tym meczu było jak na lekarstwo, bo rywal z rzadka przekraczał połowę boiska, ale można było obejrzeć sporo ciekawych akcji i ładnych bramek. Na listę strzelców w tym jednostronnym pojedynku wpisywali się : Iwan x 4, Radzio x 2, Michał, Jeżyk, Boro, Krako. Przed nami jeszcze spotkanie z zespołem z Lubelszczyzny, UKS Dys o godz. 16. 20, a zaraz po nim udajemy się do centrum Głuchołaz.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości