ZAKOŃCZENIE SEZONU

W niedzielę oficjalnie pożegnaliśmy sezon 2016/2017. Impreza rozpoczęła się od meczu Chłopcy kontra Rodzice. Pojedynek wygrali ci drudzy 4 : 3, ale wynik może zostać zweryfikowany jako walkower z uwagi na występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie rodziców. Tata Vanisz nie został zgłoszony w przedmeczowym protokole w systemie Extranet. Czekamy na ostateczne decyzje. Mecz trwał 2 x 20 minut plus to co doliczył sędzia, czyli 18 minut. Zaraz po spotkaniu głos zabrał trener i każdego z kolejna podsumował, łącznie z moją skromną osobą. Były również podziękowania za udaną wspólną pracę. Gra oraz wynik osiągnięty w ostatniej rundzie powinien napawać optymizmem. Osiedlowa drużyna nadal znajduje się blisko dziesiątki najlepszych zespołów w całym regionie. Nie lada to wyczyn, zważywszy na fakt, kogo zostawiliśmy w tyle. Po wspomnianym podsumowaniu zjedliśmy pyszne kiełbaski przygotowane przez Panią Sonię i rozpoczęliśmy typową biesiadę z archiwalną muzyką Pana Marka w tle. Zwolennicy czynnego spędzania czasu grali w siatkówkę plażową, część chłopaków niepotrafiąca pogodzić się z zakończeniem sezonu obijała futbolówką bramki. Zwolennicy innej formy pozostali przy stole biesiadnym i zapewne wspominali najfajniejsze momenty sezonu i deliberowali nad przyszłością drużyny...Dzięki za miło spędzony czas, jak wiecie popołudniowych zajęć już nie będzie, odpoczywajcie i czekajcie aż J23 znowu zacznie nadawać. Pozdrawiam.