zamknij reklamę

2010/2011

„SEVEN CUP 2011”

Na rozpoczęcie turnieju odbylo sie losowanie drużun do grup A i B brali w nim udział kapitanowie. Pierwszy mecz jak się okazało był przedmeczem finałowym gdzie zremisowalismy 1 : 1 z gospodarzem SÓDEMKA TYCHY I . W następnym meczu fazy grupowej wygraliśmy 2: 1 z APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC. Następny mecz następna wygrana 4:0 z SÓDEMKĄ TYCHY III rozpędzaliśmy się z meczu na mecz, 3:0 z zespołem FOOTBAL ACADEMY OPOLE. Z GWIAZDĄ RUDA ŚL 1 : 1 można było sobie już pozwolić na remis . Półfinał wygraliśmy gładko z ISKRĄ PSZCZYNA lecz najtrudniejszy przeciwnik w miarę upływu czasu rusł w siłę i w finale ppolegliśmy 0:4 z gospodarzami imprezy SIÓDEMKĄ TYCHY I. Zabrakło koncentracji i zimnej krwi. Drugie miejsce to też dobry wynik dlatego gratulacje dla zawodników biorących udział w zawodach. Dużą skutecznością popisał się PIOTR ZIÓŁEK i przyznano mu nagrodę indywidualną.(najlepszy napastnik)

Wyniki po rywalizacji grupowej :

GR .A GR. B

1 MKS ZABORZE                             1 SIÓDEMKA TYCHY II

2 SIÓDEMKA TYCHY I                     2 ISKRA PSZCZYNA

3 APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC      3 PIONIER TYCHY

4 FOOTBAL ACADEMY OPOLE       4 GKS KATOWICE

5 GWIAZDA RUDA ŚL                       5 MKS STRZELCE OPOLSKIE

6 SIÓDEMKA TYCHY III                     6 AKADEMIA MIKOŁÓW

PÓŁFINAŁY

14:00

MKS Zaborze Zabrze – Iskra Pszczyna 3:0

Siódemka Tychy I – Siódemka Tychy II 2:0

MECZ O 11 MIEJSCE

Siódemka Tychy III – Akademia Mikołów 0:0 k. 0:1

MECZ O 9 MIEJSCE

MKS Strzelce Opolskie – Gwiazda Ruda Śląska 0:3

MECZ O 7 MIEJSCE

GKS Katowice - Football Academy Opole 1:0

MECZ O 5 MIEJSCE

Pionier Tychy – Zagłębie Sosnowiec 0:0 k. 3:2

MECZ O 3 MIEJSCE

Iskra Pszczyna – Siódemka II Tychy 0:0 k. 3:2

FINAŁ

MECZ O 1 MIEJSCE

Siódemka Tychy I – MKS Zaborze Zabrze 4:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA :

1 SIÓDEMKA TYCHY I

2 MKS ZABORZE

3 ISKRA PSZCZYNA

4 SIÓDEMKA TYCHY II

4 PIONIER TYCHY

5 APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC

6 GKS KATOWICE

7 FOOTBAL ACADEMY OPOLE

8 GWIAZDA RUDA ŚL

9 MKS STRZELCE OPOLSKIE

10 AKADEMIA MIKOŁOW

11 SÓDEMKA TYCHY III

CHORZÓW CUP 2010

GRUPA A                                                   GRUPA B

1. PKS Józefka Chorzów                         5. PKS Józefka I Chorzów

2. Stadion Chorzów                                    6. SRS Orlik Ruda Śl.

3. Akademia Orlik Mikołów                      7. MUKP Dąbrowa Grn.

4. Grom Tychy                                            8. MKS Zaborze

Kolejność meczów eliminacyjnych:

1. 1 – 2 PKS Józefka Chorzów 1 - 2 Stadion Chorzów

2. 3 – 4 Akademia Orlik Mikołów 2 - 0 Grom Tychy

3. 5 – 6 PKS Józefka I Chorzów 0 - 3 SRS Orlik Ruda Śl.

4. 7 – 8 MUKP Dąbrowa Grn. 0 - 2 MKS Zaborze

5. 1 – 3 PKS Józefka Chorzów 0 - 1 Akademia Orlik Mikołów

6. 2 – 4 Stadion Chorzów 1 - 0 Grom Tychy

7. 5 – 7 PKS Józefka I Chorzów 0 - 1 MUKP Dąbrowa Grn.

8. 6 – 8 SRS Orlik Ruda Śl. 1 - 4 MKS Zaborze

9. 1 – 4 PKS Józefka Chorzów 7 - 1 Grom Tychy

10. 2 – 3 Stadion Chorzów 0 - 0 Akademia Orlik Mikołów

11. 5 – 8 PKS Józefka I Chorzów 0 - 10 MKS Zaborze

12. 6 – 7 SRS Orlik Ruda Śl. 0 - 2 MUKP Dąbrowa Grn.

Mecze półfinałowe

13. - Im. Gr.A – IIm. Gr.B Akademia Orlik Mikołów 0- 2 MUKP Dąbrowa Grn.

14. - Im. Gr.B – IIm. Gr.A MKS Zaborze 10- 0 Stadion Chorzów

Mecz o 7 miejsce

15. - IVm. Gr.A – IVm. Gr.B Grom Tychy 3– 0 PKS Józefka I Chorzów

Mecz o 5 miejsce

16. - IIIm. Gr.A – IIIm. Gr.B PKS Józefka Chorzów 1 – 3 SRS Orlik Ruda Śl.

Mecz o 3 miejsce

17.– Pokonani z meczów 13-14 Akademia Orlik Mikołów 3 – 1 Stadion Chorzów

Finał

18.– Zwycięzcy z meczów 13-14 MUKP Dąbrowa Grn. 1 - 3 MKS Zaborze

Kolejność końcowa turnieju

1. MKS Zaborze

2. MUKP Dąbrowa Grn.

3. Akademia Orlik Mikołów

4. Stadion Chorzów

5. SRS Orlik Ruda Śl

6. PKS Józefka Chorzów

7. Grom Tychy

8. PKS Józefka I Chorzów

Zdobywcami bramek na turnieju dla MKS : ZIÓŁEK-15, IWAŃSKI -5,SOBAŃSKI-4,RADEK-3,

KASPERSKI-1,BERUDA .A-1

MKS Zaborze zajął 8 Miejsce w turnieju Gami-Pack

Grupa A: MKS Zaborze Zabrze, Skra Częstochowa, Akademia Piłkarska 21, Zagłębie I Sosnowiec.

Grupa B: Warta Poznań, GKS Katowice, Siódemka Tychy, SMS Łódź.

Grupa C: Podbeskidzie Bielsko-Biała, Oderka Opole, Wisła Kraków, Zagłębie II Sosnowiec.

Pierwsza część:

Wyniki, grupa A:

MKS Zaborze - Skra 6:0

Akademia „21” - Zagłębie I 0:5

MKS - Akademia „21” 3:1

Skra - Zagłębie I 0:7

MKS - Zagłębie I 0:2

Skra - Akademia „21” 0:4

Kolejność: 1. Zagłębie (9 pkt.), 2. MKS (6), 3. Akademia (3), 4. Skra (0).

Wyniki, grupa B:

Warta - GKS 0:1

Siódemka - SMS 3:0

Warta - Siódemka 0:1

GKS - SMS 3:0

Warta - SMS 0:0

GKS - Siódemka 1:1

Kolejność: 1. Siódemka (7), 2. GKS (7), 3. Warta (1), 4. SMS (1).

Wyniki, grupa C:

Podbeskidzie - Oderka 1:3

Wisła - Zagłebie II 0:0

Podbeskidzie - Wisła 0:1

Oderka - Zagłębie II 1:0

Podbeskidzie - Zagłebie II 1:0

Oderka - Wisła 1:0

Kolejność: 1. Oderka (9), 2. Wisła (4), 3. Podbeskidzie (3), 4. Zagłębie (1).

Druga część:

Mecze 9-12:

Skra - SMS 0:2

Zagłębie II - Warta 0:2

Skra - Zagłębie II 0:3

SMS - Warta 0:2

Skra - Warta 0:5

SMS - Zagłebie II 2:3

Kolejność: 9. Warta (9, bilans +9), 10. Zagłębie (6, +2), 11. SMS (3, -1), 12. Skra (0, -10).

Mecze 5-8:

MKS - Podbeskidzie 1:1

Akademia - Wisła 2:0

MKS - Akademia 0:2

Podbeskidzie - Wisła 0:1

MKS - Wisła 0:1

Podbeskidzie - Akademia 0:2

Kolejność: 5. Akademia (9, bilans +6), 6. Wisła (6, 0), 7. Podbeskidzie (1, -3), 8. MKS (1, -3).

Mecze 1-4:

Zagłębie I - Siódemka 1:0

Oderka - GKS 0:0

Zagłębie I - Oderka 0:1

Siódemka - GKS 1:0

Zagłębie - GKS 1:0

Siódemka - Oderka 2:0

Kolejność: 1. Siódemka (6 pkt, bilans +2), 2. Zagłębie (6, +1), 3. Oderka (4, -1),, 4. GKS (1, -2).

Najlepszy strzelec - Maksym Niemiec (Zagłębie I Sosnowiec)

Najlepszy bramkarz - Jakub Eksner (GKS Katowice)

Najlepszy obrońca - Daniel Stach (Zagłębie I Sosnowiec)

Najlepszy pomocnik - Adrian Dziedzic (Akademia Piłkarska „21”)

Najlepszy napastnik - Maciej Wróbel (Oderka Opole)

Najlepszy zawodnik - Krzysztof Machowski (Siódemka Tychy)

KADRA NA TURNIEJU : SOBAŃSKI ARKADIUSZ, KASPERSKI SZYMON, RUBNIKOWICZ BARTEK, GOLIWĄS STANISŁAW, BERUDA ARKADIUSZ, JEŻEWSKI IREK, PLEBAN MARCEL, IWAŃSKI BARTŁOMIEJ, RADEK MATEUSZ, BUBIK JAKUB, ZIÓŁEK PIOTR, BERUDA BARTOSZ.

12.03.2011

JAKO GOSPODARZE W TURNIEJU ROZSTAWILIŚMY DWA ZESPOŁY MKS I i MKS II.

PIERWSZY ZESPÓŁ W FAZIE GRUPOWEJ WYSZEDŁ Z PIERWSZEGO MIEJSCA CO BYŁO ZASŁUGĄ BARDZO DOBREJ GRY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW W SZCZEGÓLNOŚCI NA POCHWAŁĘ ZASŁUŻYLI MATEUSZ GOŁDA ORAZ PIOTR ZIÓŁEK WYRÓŻNIONY RÓWNIEŻ NAGRODĄ INDYWIDUALNĄ .PÓŁFINAŁ ZAGRALIŚMY Z DRUŻYNĄ MUKP DĄBROWA GÓRNICZA GDZIE WYGRALIŚMY 3 : 0 .FINAŁ OKAZAŁ SIĘ BARDZO WYRÓWNANYM I NA WYSOKIM POZIOMIE WIDOWISKIEM LECZ ULEGLIŚMY KOLEGOM Z GKS KATOWICE 0 : 1.

MKS II - W FAZIE GRUPOWEJ ZREMISOWALIŚMY DWA RAZY 0 : 0 i DWA RAZY ŻEŚMY PRZEGRYWALI RÓWNIEŻ DO ZERA POMIMO TEGO W ZESPOLE NA POCHWAŁĘ ZASŁUGUJĄ DWAJ WYRÓŻNIAJĄCY SIE ZAWODNICY RUBNIKOWICZ BARTOSZ -( DEBIUT W BRAMCE ) ORAZKRAKOWIAK MACIEJ (RÓWNIEŻ DEBIUT). JAKO PIĄTY ZESPÓL W GRUPIE ZAGRALIŚMY O MIEJSCE DZIEWIĄTE Z PIŁKARZEM SOSNOWIEC. MECZ BYŁ WYRÓWNANY LECZ CZASAMI PROWADZILIŚMY GRĘ I STWARZALIŚMY SYTUACJE BRAMKOWE LECZ W KOŃCOWEJ FAZIE MECZU STRACILIŚMY DWIE BRAMKI.

UWAGA : KOMUNIKAT Z POWODU CHOROBY ZESPOŁU SIÓDEMKI TYCHY ZOSTAŁ AWARYJNIE WPROWADZONY ZESPÓŁ GKS KATOWICE II

Turniej piłki nożnej halowej rocznika 2003 i młodsi o Puchar Prezesa Młodzieżowego Klubu Sportowego Zaborze

TABELE PO FAZIE GRUPOWEJ :

GR.A                                                                                  GR.B

1 MKS ZABORZE I 12 19:2                                 1 GKS KATOWICE 10 8:0

2 APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 9 15: 6             2 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 8 6:0

3 HUTNIK KRAKÓW 6 10: 6                                3 AKADEMIA LUBLINIEC 3 0:1

4 PODBESKIDZIE B-B 3 6:12                              4 GKS KATOWICE II 2 0:4

5 PIŁKARZ SOSNOWIEC 0 0:24                         5 MKS ZABORZE II 0 0:9

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ :

A.9.00-MKS ZABORZE I - PIŁKARZ SOSNOWIEC 6 : 0

B.9.15- GKS KATOWICE - GKS KATOWICE II 2 : 0

A.9.30-APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - HUTNIK KRAKÓW 3 : 2

B.9.45-AKADENIA LUBLINIEC - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0 : 0

A.10.00-PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - MKS ZABORZE I  0 : 7

B.10.15-MKS ZABORZE II-GKS KATOWICE 0 : 5

A.10.30-PIŁKARZ SOSNOWIEC - APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 0 : 9

B.10.45-GKS KATOWICE II- AKADENIA LUBLINIEC 0 : 0

A.11.00-HUTNIK KRAKÓW- PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 3 : 0

B.11.15-MUKP DĄBROWA GÓRNICZA - MKS ZABORZE II 4 : 0

A.11.30-MKS ZABORZE I - APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC 3 : 1

B.11.45-GKS KATOWICE - AKADENIA LUBLINIEC 1 : 0

A.12.00-PIŁKARZ SOSNOWIEC - HUTNIK KRAKÓW 0 : 4

B.12.15-GKS KATOWICE II - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0 : 2

A.12.30-APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 2 : 1

B.12.45-AKADENIA LUBLINIEC - MKS ZABORZE II 0 : 0

A.13.00-MKS ZABORZE I - HUTNIK KRAKÓW 3 : 1

B.13.15-GKS KATOWICE - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0 : 0

A.13.30-PIŁKARZ SOSNOWIEC - PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA 0 : 5

B.13.45-GKS KATOWICE II - MKS ZABORZE II 0 : 0

Półfinały

MKS ZABORZE I vs MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 3 : 0

APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC vs GKS KATOWICE 2 : 2 karne : 0 : 3

mecz o 9 miejsce MKS ZABORZE II - PIŁKARZ SOSNOWIEC 0 : 2

mecz o 7 miejsce PODBESKIDZIE B-B - GKS KATOWICE II 2 : 3

mecz o 5 miejsce HUTNIK KRAKÓW - AS LUBLINIEC 1 : 2

mecz o 3 miejsce APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2 : 1

Finał MKS ZABORZE I - GKS KATOWICE I 0 : 1

NAJLEPSZY STRZELEC : ZIÓŁEK PIOTR ( MKS ZABORZE I )

BRAMKARZ TURNIEJU : MATEUSZ BADORA ( AS LUBLINIEC)

NAJLEPSZY ZAWODNIK : PATRYK PYTLEWSKI ( GKS KATOWICE I )

TABELA KOŃCOWA

1.GKS KATOWICE

2.MKS ZABORZE

3.APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC

4.MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

5.AS LUBLINIEC

6.HUTNIK KRAKÓW

7.GKS KATOWICE II

8.PODBESKIDZIE BIELSKO -BIAŁA

9.PIŁKARZ SOSNOWIEC

10.MKS ZABORZE II

KADRA TURNIEJU:

MKS ZABORZE I

JEŻEWSKI IREK

GOŁDA MATEUSZ

PLEBAN MARCEL - C

SOBAŃSKI AREK

IWAŃSKI BARTEK

ZIÓŁEK PIOTR

BERUDA BARTEK

RADEK MATEUSZ

GOLIWOĄS STANISŁAW

MKS ZABORZE II

RUBNIKOWICZ BARTEK

BERUDA AREK

SKÓRKA PAWEŁ - C

BUBIK JAKUB

KASPERSKI SZYMON

KRAKOWIAK MACIEJ

HADASZ ADAM

POTOCZNY MATEUSZ

SKONECKI DANIEL

STRZELCAMI BRAMEK DALA MKS ZABORZE I : ZIÓŁEK PIOTR - 10 br, RADEK MATEUSZ - 2 br IWAŃSKI BARTEK - 4 br, GOŁDA MATEUSZ -2br , SOBAŃSKI AREK - 1br.

MKS ZABORZE r.2003 wygrał turniej w Siemianowicach Śl !!!!

19.03.2011

Tabela końcowa turnieju :

1. MKS ZABORZE

2. SIÓDEMKA TYCHY

3. GWIAZDA RUDA Śl

4. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

5. JADWIGA KRAKÓW

6. WISŁA KRAKÓW

7. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

8. UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE

W PIERWSZYM MECZU FAZY GRUPOWEJ ROZEGRALIŚMY MECZ Z GOSPODARZAMI UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL POKONUJĄC RYWALA 6 - 0 .W DALSZEJ RYWALIZACJI TRAFILIŚMY NA WISŁĘ KRAKÓW GDZIE ODNIEŚLIŚMY SKROMNE ZWYCIĘSTWO 1 - 0. W TRZECIM  Z KOLEI SPOTKANIU ZREMISOWALIŚMY 2 - 2  PO ZACIĘTYM MECZU Z GWIAZDĄ RUDA ŚL . SPOTKANIE PRZEBIEGAŁO W SPOSÓB EMOCJONUJĄCY NA POCZĄTKU SĘDZIA PODYKTOWAŁ RZUT KARNY GDZIE ZA NIEBEZPIECZNE ZAGRANIE DYKTUJE SIE RZUT WOLNY POSREDNI. NA DODATEK WBILIŚMY SOBIE SAMOBÓJA (piękna bramka z głowy). JAKBY TEGO BYŁO MAŁO TO SĘDZIA NIE UZNAŁ PRAWIDŁOWO ZDOBYTEJ BRAMKI DLA MKS-U. NA SZCZĘŚCIE NIE PODDALIŚMY SIĘ I POMIMO NIEKORZYSTNEGO SCENARIUSZA  DOGONILIŚMY WYNIK REMISUJĄC. W PÓŁFINAŁACH SPOTKALIŚMY SIĘ Z MUKP DĄBROWA GÓRNICZA. WYGRYWAJĄC 2 - 0. W FINALE POWTÓRZYLIŚMY TEN  WYNIK, TYM RAZEM Z ZESPOŁEM SIÓDEMKI TYCHY 2 - 0. W TEN SPOSÓB WYGRALIŚMY TURNIEJ W SIEMIANOWICACH ŚL. BARDZO DOBRĄ GRĄ WYKAZALI SIĘ NASI ZAWODNICY BIORĄCY UDZIAŁ W ZAWODACH. A W SZCZEGÓLNOŚCI NA POCHWAŁĘ ZASŁUGUJĄ ZIÓŁEK PIOTR -najlepszy strzelec turnieju, ORAZ DWAJ OBROŃCY SOBAŃSKI AREK , GOŁDA MATEUSZ.

KADRA TURNIEJU :

RUBNIKOWICZ BARTEK

KRAKOWIAK MACIEJ

SKÓRKA PAWEŁ

BERUDA AREK

BEUDA BARTEK

RADEK MATEUSZ - 2 bramki

ZIÓŁEK PIOTR - C - 8 bramek

IWAŃSKI BARTEK - 3 bramki

SOBAŃSKI AREK

PLEBAN MARCEL

GOŁDA MATEUSZ

JEŻEWSKI IREK

1 MIEJSCE ZAJĘLI NASI CHŁOPCY NA TURNIEJU !!!!!!

1 Międzynarodowy Turniej Piłkarski Rocznika 2003 BESKID CUP

2011 Bielsko-Biała 02 kwietnia 2011

Turniej rozegramy w dniu 02 kwietnia 2011 roku (sobota) w Hali Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Wilkowicach, ul. Szkolna 8, wżieło udział 7 zespołów zagrali każdy z każdym.

http://www.video-liga.pl/index.php?r=films/view&id=313

Kolejność drużyn po rozgrywkach:

1.MKS Zaborze Zabrze

2. MSK Żilina

3. AP "21" Kraków

4. TS Podbeskidzie B-B

5. MUKP Dąbrowa Górnicza

6. Akademia Lubliniec

7. GOSiR Wilkowice

KADRA NA TURNIEJU :

1 RUBNIKOWICZ BARTEK

2 SOBAŃSKI AREK

3 PLEBAN MARCEL

4 JEŻEWSKI IREK

5 RADEK MATEUSZ

6 BERUDA AREK

7 BERUDA BARTEK

8 GOŁDA MATEUSZ - C

9 IWAŃSKI BARTEK

10 ZIÓŁEK PIOTR

NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA I MIEJSCE W TYM TURNIEJU !!!!!!!

ZZAAPPRROOSSZZEENNIIEE

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu we współpracy z Akademią Sportu Dziecięcego "SPORT TEAM" z Opola ma zaszczyt zaprosić zespół Waszego klubu na Turniej Piłki Nożnej Dzieci z rocznika 2003 i młodszych.

Turniej odbędzie się w dniu 03.05.2011 roku na boisku trawiastym Stadionu Lekkoatletycznego im. Opolskich Olimpijczyków 45-273 Opole, Ul. Sosnkowskiego w Opolu

http://www.mosir.opole.pl/index.php?id=5&spacer=6

PODSTAWOWE INFORMACJE

Planowany jest udział 12 zespołów, .

Dodatkowe informacje o turnieju pojawiać się będą na stronie:http://oksoderka2003.futbolowo.pl


OPOLE CUP 2011

Zaczęło się od deszczu, rozgrzewka i faza grupowa.

MKS ZABORZE (3 : 2) ŚLĄSK WROCŁAW

MKS ZABORZE (3 : 1) TS PODBESKIDZIE

MKS ZABORZE (6 : 1) ODERKA II

Po rozegraniu trzech meczy niestety zaczął padać śniegi było bardzo zimno.

Niektóre zespoły nie licząc na wysoką lokatę zrezygnowały z dalszych rozgrywek.

Po ustaleniach z organizatorami oraz trenerami zespołów podjęliśmy decyzje ( gramy dalej !!! )

MKS ZABORZE (2 : 0) APN ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC.

I to nie był przypadek jak niektórzy twierdzą. Bo warunki dla wszystkich były takie same.

(....bo nie wygraliśmy bo piłka stawała w miejscu a oni mieli szczęście a my nie.......itd...itp....).

Potwierdziliśmy tylko dobrą formę w takich a nie innych warunkach. Jak to zawsze mecz z Sosnowcem

dwa strzały 2 bramki 100% skuteczności .

MKS ZABORZE (2 : 1) SIÓDEMKA TYCHY (finał)

Dobry mecz dużo walki dobra gra z obu stron. Czy była bramka czy nie, o tym decyduje sędzia,

bo w takim celu ich się powołuje; najlepiej niech rodzice wezmą gwizdek i zobaczą jak to jest z

drugiej strony. A w takich warunkach czy przeszła linie czy nie ???? gdzie były linie ????

Odp : pod śniegiem !!!. Miała to być dobra zabawa i niech tak zostanie.

W ostatecznym rozrachunku zajęliśmy 1 miejsce.

Brawo chłopaki !!!

KADRA TURNIEJU :

1.RUBNIKOWICZ

2.JEŻEWSKI - C

3.SOBAŃSKI

4.PLEBAN

5.IWAŃSKI

6.ZIÓŁEK

7.RADEK

8.KASPERSKI

9. KRAKOWIAK

10.BERUDA. B

11.BERUDA. A

12.GOLIWĄS

MISTRZOSTWA POLSKI - GŁUCHOŁAZY 2011

Drużyny biorące udział :

1. Junior Różanki - W. OPOLSKIE

2. Oderka Opole - W. OPOLSKIE

3. MKS Zaborze Zabrze - W. ŚLĄSKIE

4. Akademia Piłkarska ,,Talent,, Białystok

5. PKS Jadwiga Kraków - W. MAŁOPOLSKIE

6. SF Wilanów Warszawa - W. MAZOWIECKIE

7. Józefka Chorzów

8. Siódemka Tychy - W. ŚLĄSKIE

9. Markovia Marki

10. Akademia Piłkarska Oborniki Wielkopolskie - W. WIELKOPOLSKIE

11. KS Gniezno

12. SMS Łódź - W. ŁÓDZKIE

13. Zagłębie Sosnowiec - W. ŚLĄSKIE

14. GKS Katowice - W. ŚLĄSKIE

15. Hutnik Kraków - W. MAŁOPOLSKIE

16. Jedynka Reda (Gdynia) - W. POMORSKIE

17. ,,PIOTRKOVIA,,Piotrków Trybunalski

18. Ziomki-Rzeszów

SPRAWOZDANIE

16-19.06.2011 OSIEMNAŚCIE DRUŻYN ZOSTAŁO PODZIELONYCH NA DWIE GRUPY.

NASZA DRUŻYNA ROZGRYWAŁA MECZE W GRUPIE I .

PIOTRKOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI MKS ZABORZE 0 - 7

PIERWSZY MECZ UŁOŻYŁ SIĘ IDEALNIE LECZ NASTĘPNY TO TYLKO REMIS, CHOĆ

NASI ZAWODNICY POSIADALI PRZYGNIATAJĄCĄ PRZEWAGĘ.

MKS ZABORZE - SZKOŁA FUTBOLU WILANÓW 1 - 1

NASTĘPNY MECZ TO NASZ STARY BOISKOWY ZNAJOMY .

JÓZEFKA CHORZÓW - MKS ZABORZE 0 - 3

STRZELECKA PASSA JESZCZE NIE PRZERWANA.

MKS ZABORZE - AP TALENT BIAŁYSTOK 5 - 1

GÓRNIK WAŁBRZYCH - MKS ZABORZE 0 - 4

I OSTATNI MECZ PIERWSZEGO DNIA ZAWODÓW Z ZESPOŁEM ORGANIZATORA.

MKS ZABORZE - JUNIOR RÓŻANKI 4 - 0

DZIEŃ DRUGI TO DOKOŃCZENIE FAZY GRUPOWEJ. ORAZ ROZEGRANIE

PIERWSZYCH MECZY PÓŁFINAŁOWYCH.

JADWIGA KRAKÓW - MKS ZABORZE 1 - 6

MKS ZABORZE - KS GNIEZNO 5 - 1

PÓŁFINAŁY

ZACIĘTE KOSZTUJĄCE WIELE SIŁ SPOTKANIE .

SIÓDEMKA TYCHY - MKS ZABORZE 1 - 1

NASTĘPNY PÓŁFINAŁ. GRAMY O MIEJSCA OD 1-8

PUNKTY I BRAMKI Z FAZY GRUPOWEJ WLICZAJĄ SIĘ DO OGÓLNEGO

ROZRACHUNKU.

MKS ZABORZE - OBORNIKI WLKP 4 - 1

TABELA PO DRUGIM DNIU MISTRZOSTW. NASTĘPNEGO DNIA TYLKO DWA SPOTKANIA.

1 SIÓDEMKA TYCHY 13 PKT

2 ZABORZE ZABRZE 11 PKT

3 ZAGŁĘBIE SOSN. 10 PKT

4 WILANÓW W-WA 7 PKT

5 HUTNIK KRAKÓW 5 PKT

6 OBORNIKI WLKP 4 PKT

7 WAŁBRZYCH 3 PKT

8 BIAŁYSTOK 3 PKT

DZIEŃ TRZECI

APN ZAGŁEBIE SOSNOWIEC - MKS ZABORZE 2 - 0

MKS ZABORZE - HUTNIK KRAKÓW 1 - 2

CO SPOWODOWAŁO OBNIŻKĘ FORMY ? PRZYJAZD RODZICÓW ? ZMĘCZENIE ?

PO DWÓCH Z KOLEI PRZEGRANYCH SPOTKANIACH W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ

ZAJĘLIŚMY V MIEJSCE .BRAMKI PODCZAS MISTRZOSTW ZDOBYWALI :

ZIÓŁEK PIOTR - 18 br - KRÓL STRZELCÓW MISTRZOSTW POLSKI

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ - 13br

RADEK MATEUSZ - 4br

GOŁDA MATEUSZ - 2br

SOBAŃSKI ARKADIUSZ - 1br

BERUDA ARKADIUSZ - 1br

GOLIWĄS STANISŁAW - 1br

NA WYRÓŻNIENIE W SZCZEGÓLNOŚCI ZASŁUGUJE( IWAŃSKI BARTŁOMIEJ)

ZA POSTAWĘ NA BOISKU,GRĘ ZESPOŁOWĄ ORAZ ILOŚĆ WYPRACOWANYCH

ASYST PRZY BRAMKACH.

KADRA NA TURNIEJU :

1 KRAKOWIAK MACIEJ

2 SOBAŃSKI ARKADIUSZ

3 BERUDA BARTEK

4 BERUDA AREK

5 ZIÓŁEK PIOTR

6 RADEK MATEUSZ

7 IWAŃSKI BARTEK

8 GOŁDA MATEUSZ

9 PLEBAN MARCEL

10 GOLIWĄS STANISŁAW

11 JEŻEWSKI IREK

12 RUBNIKOWICZ BARTEK - C

CZELADŹ CUP 2011

W bardzo silnie obstawionym ogólnopolskim turnieju w Czeladzi nasi zawodnicy wyszlI z siebie i zakończyli rozgrywki na najwyższym stopniu podium. W pierwszym dniu chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz, w drugim zdominowali stawkę nie dając szans swoim rywalom. Techniczne popisy Piotra Ziółka, piękne rajdy i bramki Bartka Iwańskiego, świetna postawa Arka Sobańskiego i Irka Jeżewskiego, kapitalny debiut Marcela Plebana na środku defensywy na długo zapadną nam w pamięci.

Kadra turnieju :

STRZELECKI MATEUSZ

SOBAŃSKI ARKADIUSZ

PLEBAN MARCEL

JEŻEWSKI IRENEUSZ

RADEK MATEUSZ

ZIÓŁEK PIOTR

BERUDA BARTOSZ

BERUDA ARKADIUSZ

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ

BRZOSTEK PATRYK

GOŁDA MATEUSZ

KASPERKI SZYMON

Najlepszym zawodnikiem turnieju został MARCEL PLEBAN

Bramki dla MKS-u podczas turnieju strzelali :

ZIÓŁEK PIOTR - 7

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ - 5

GOŁDA MATEUSZ - 1

RADEK MATEUSZ - 1

KLASYFIKACJA DRUŻYN ROCZNIK 2003:

1.MKS ZABORZE ZABRZE

2.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

3.GKS KATOWICE

4.ODRA OPOLE

5.WARTA POZNAŃ

6.AKS MIKOŁÓW

7.WISŁA KRAKÓW

8.MUKP DĄBROWA GÓRNICZ

9.JADWIGA KRAKÓW

10.JÓZEFKA CHORZÓW

11.APN CZELADŹ

12.RUCH RADZIONKÓW

13.ORLIK RUDA ŚLĄSKA

14.ORBITA BUKOWNO

ANCZOK CUP 2011 - LUBLINIEC

Rozgrywki całkowicie zostały zdominowane przez zespół MKS Zaborze. Rywale mało wymagający, więc zdobywaliśmy mnóstwo goli nie tracąc żadnego. Niemal wszystkie nagrody indywidualne powędrowały do naszych zawodników. Całą ich kolekcją mógł się pochwalić Bartek Iwański.

1.MKS ZABORZE ZABRZE

2.AS LUBLINIEC

3.LKS SPARTA LUBLINIEC

4.UKS HERKULES KOCHANOWICE

5.ZNICZ KŁOBUCK

NAGRODY INDYWIDUALNE ZDOBYLI :

JEŻEWSKI IRENEUSZ - żonglerka piłką 1- miejsce

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ - najlepszy zawodnik , król strzelców , 2- miejsce strzał na pustą bramkę z 50m.

KRAKOWIAK MACIEJ - najlepszy bramkarz , 0 bramek straconych.

HUTNIK II KRAKÓW 2

MKS ZABORZE 0

------------------------------------------------

SALOS KRAKÓW 0

MKS ZABORZE 3 ( Iwański,Gołda,Goliąs)

-----------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 ( Beruda .B)

AKADEMIA PIŁKARSKA 21 0

-----------------------------------------------

UKS ORLIK 2012 CZECHOWICE DZIEDZICE 0

MKS ZABORZE 3 (Iwański x2,Beruda.B)

---------------------------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 (Goliwąs)

GWIAZDA RUDA ŚL 1


GRUPA A
1. CRACOVIA Kraków
2. AP 2011 Zabierzów
3. AP ZIOMKI Rzeszów
4. UKS ORLIK 2012 C-D


GRUPA B
1. HUTNIK Kraków
2. JADWIGA Kraków
3. GWIAZDA Ruda Śląska
4. GWIAZDA Ruda Śląska II


GRUPA C
1. SALOS Kraków
2. AP 21 Kraków
3. Hutnik Kraków II
4. ZABORZE Zabrze

KADRA :

STRZELECKI MATEUSZ

JEŻEWSKI IRENEUSZ

BERUDA BARTOSZ

BERUDA ARKADIUSZ

KRAKOWIAK MACIEJ - C

RADEK MATEUSZ

BUBIK JAKUB

GOŁDA MATEUSZ

GOLIWĄS STANISŁAW

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ

AKADEMIA 2011, KMITA CUP – ZABIERZÓW

Drużyna zajęła VII miejsce w turnieju .

Wygrywając trzy spotkania jedno remisując i jedno przegrywając.

W kuriozalnych okolicznościach wygrywamy dwa mecze w grupie, jeden przegrywamy i znajdujemy się na trzeciej pozycji, co ogranicza nas jedynie do walki o miejsca 7 - 12. Cały urok tego typu turniejów...

HUTNIK II KRAKÓW 2 - 0 MKS ZABORZE

------------------------------------------------

SALOS KRAKÓW 0 - 3 MKS ZABORZE  ( Iwański,Gołda,Goliąs)

-----------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 - 0 ( Beruda .B) - AKADEMIA PIŁKARSKA 21

-----------------------------------------------

UKS ORLIK 2012 CZECHOWICE DZIEDZICE 0 - 3   MKS ZABORZE (Iwański x2,Beruda.B)

---------------------------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 (Goliwąs) - GWIAZDA RUDA ŚL 1


GRUPA A
1. CRACOVIA Kraków
2. AP 2011 Zabierzów
3. AP ZIOMKI Rzeszów
4. UKS ORLIK 2012 C-D


GRUPA B
1. HUTNIK Kraków
2. JADWIGA Kraków
3. GWIAZDA Ruda Śląska
4. GWIAZDA Ruda Śląska II


GRUPA C
1. SALOS Kraków
2. AP 21 Kraków
3. Hutnik Kraków II
4. ZABORZE Zabrze

KADRA :

STRZELECKI MATEUSZ

JEŻEWSKI IRENEUSZ

BERUDA BARTOSZ

BERUDA ARKADIUSZ

KRAKOWIAK MACIEJ - C

RADEK MATEUSZ

BUBIK JAKUB

GOŁDA MATEUSZ

GOLIWĄS STANISŁAW

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ

I - HUTNIK I KRAKÓW

II – AKADEMIA PIŁKARSKA 21

III – A. P. „ZIOMKI” RZESZÓW

IV – JADWIGA KRAKÓW

V – HUTNIK II KRAKÓW

VI – CRACOVIA KRAKÓW

VII – ZABORZE ZABRZE

VIII – UKS ORLIK 2012 CZECHOWICE DZIEDZICE

IX – GWIAZDA I RUDA ŚLĄSKA

X – GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA

XI – A. P. 2011 ZABIERZÓW

XII – SALOS KRAKÓW

TYCHY CUP 2011

ROCZNIK 2003
Grupa A godz. 8.00 Pionier Tychy I - Polonia Łaziska 2:1

2. Grupa B godz. 8.13 Pionier Tychy II - UKS Grom Tychy 0:4 3.

Grupa A godz. 8.25 MKS Zaborze - Promotor Zabrze 1:2

4. Grupa B godz. 8.38 Delfinek Bytom - MUKP Dąbrowa Górnicza 1:2

5. Grupa A godz. 8.50 Polonia Łaziska - MKS Zaborze 0:5 godz. 9.02

6. Grupa B godz. 9.14 Gwiazda Ruda Śląska - BUG CITY 0:0

7. Grupa A godz. 9.26 Ajaks Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0

8. Grupa B godz. 9.38 MUKP Dąbrowa Górnicza - UKS Grom Tychy 0:1

9. Grupa A godz. 9.51 Promotor Zabrze - Ajaks Częstochowa 0:3

10. Grupa B godz. 10.04 Delfinek Bytom - Gwiazda Ruda Śląska 0:2

11. Grupa A godz. 10.18 Pionier Tychy I - MKS Zaborze 0:4

12. Grupa B godz. 10.30 Pionier Tychy II - MUKP Dąbrowa Górnicza 0:1

13. Grupa A godz. 10.43 Polonia Łaziska - Promotor Zabrze 1:1

14. Grupa B godz. 10.56 UKS Grom Tychy - Delfinek Bytom 1:1

15. Grupa A godz. 11.10 Pionier Tychy I - Hutnik Kraków 0:3

16. Grupa B godz. 11.24 BUG CITY - MUKP Dąbrowa Górnicza 0:2

17. Grupa A godz. 11.37 Pionier Tychy I - Promotor Zabrze 4:2

18. Grupa B godz. 11.50 Pionier Tychy II - Delfinek Bytom 0:7

19. Grupa A godz. 12.04 MKS Zaborze - Ajaks Częstochowa 1:1

20. Grupa B godz. 12.17 Gwiazda Ruda Śląska - MUKP Dąbrowa Górnicza 3:1

21.Grupa A godz. 12.30 Hutnik Kraków - Polonia Łaziska 1:0

22. Grupa B godz. 12.44 BUG CITY - UKS Grom Tychy 2:0

23. Grupa A godz. 12.56 Pionier Tychy I - Ajaks Częstochowa 0:5

24. Grupa B godz. 13.10 Pionier Tychy II - Gwiazda Ruda Śląska 0:3

25. Grupa A godz. 13.23 Hutnik Kraków - Promotor Zabrze 4:0

26. Grupa B godz. 13.36 BUG CITY - Delfinek Bytom 1:1

27. Grupa A godz. 13.49 Polonia Łaziska - Ajaks Częstochowa 1:2

28. Grupa B godz. 14.02 UKS Grom Tychy - Gwiazda Ruda Śląska 0:1

29. Grupa A godz. 14.15 MKS Zaborze - Hutnik Kraków 2:2

30. Grupa B godz. 14.28 Pionier Tychy II - BUG CITY 0:0
31. Półfinał godz. 14.40 Ajaks Częstochowa – MUKP Dąbrowa Górnicza 2:1
32. Półfinał godz. 14.55 Hutnik Kraków – Gwiazda Ruda Śląska 1:0
33. Mecz o miejsce 3 godz. 15.10 MUKP Dąbrowa Górnicza – Gwiazda Ruda Śląska 1:1 (k. 2:3)
24. Mecz finałowy godz. 15.25
Ajaks Częstochowa – HUTNIK KRAKÓW 2:3
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – MACIEJ ŁABUZ (HUTNIK KRAKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – PIOTR KOŁODZIEJ (GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA)
KRÓL STRZELCÓW – SUKIENNICKI OLIVIER (AJAKS CZĘSTOCHOWA)
NAJLEPSI ZAWODNICY SWOICH DRUŻYN (WG. TRENERA DRUŻYNY)
HUTNIK KRAKÓW – NIKODEM JAKUBOWSKI
AJAKS CZĘSTOCHOWA – MATEUSZ MUSIAŁOWSKI
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – OLAF CZOGIEL
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA – IGOR BUCKI
MKS ZABORZE – JAKUB BUBIK
UKS GROM TYCHY – DORIAN SZUTRAN
BUG CITY – DZMITRY PIVAVARCHUK
PIONIER TYCHY I – BARTEK WRÓBLEWSKI
DELFINEK BYTOM – KOSMA ZAWADA
PROMOTOR ZABRZE – MICHAŁ ŁYSAKOWSKI
POLONIA ŁAZISKA – MATEUSZ WOJTEK
PIONIER TYCHY II – MARCIN BOCHENEK

GKS KATOWICE CUP 2011

Drużyna zajęła V miejsce w turnieju.

KRAKOWIAK MACIEJ

GOŁDA MATEUSZ

SOBAŃSKI ARKADIUSZ

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ

JEŻEWSKI IRENEUSZ

RADEK MATEUSZ

MIŚ MARTA

Zespół nie może zaliczyć swoich występów do udanych. Mimo to, mecze ze ścisłą czołówką ( GKS, Pionier) należały do niezwykle wyrównanych, a ich losy ważyły się do ostatnich sekund spotkania - zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi w pojedynku z najniżej notowaną Orbitą Bukowno.

Na wyróżnienie bez wątpienia zasługuje debiutująca Marta Miś, która dosyć szybko wzbudziła sympatię kibiców zgromadzonych na trybunach. Pozostali zawodnicy ? Niestety zdecydowanie poniżej oczekiwań !

Grupa A---------------------------------

MKS ZABORZE - GKS I KATOWICE 0 : 1

MKS ZABORZE - ORBITA BUKOWNO 0 : 0

MKS ZABORZE - PIONIER TYCHY 1 : 2 BRAMKA IWAŃSKI BARTŁOMIEJ-

Końcowa kolejność (eliminacje)--

Grupa A--------------------------------------------Grupa B---------

1/ GKS I KATOWICE 9 pkt-----------1/ MUKP DĄBROWA GÓRN. 5 pkt

2/ PIONIER TYCHY 6 pkt-------------2/ JÓZEFKA CHORZÓW 5 pkt

3/ MKS ZABORZE 1 pkt-------------- 3/ GKS II KATOWICE 4 pkt

4/ ORBITA BUKOWNO 1 pkt---------4/ APN CZELADŻ 1 pkt

W dalszej części turnieju drużyny rywalizowały o miejsca 1 - 4 ( grupa 1) i 5 - 8 (grupa 2).

Grupa 2

MKS ZABORZE - APN CZELADŻ 1 - 1 BRAMKA MACIEJ KRAKOWIAK-

MKS ZABORZE - GKS II KATOWICE 2 - 0 BRAMKI ARKADIUSZ SOBAŃSKI, MARTA MIŚ

Do tego został doliczony remis z Orbitą Bukowno z fazy eliminacyjnej, wskutek czego zajęliśmy pierwszą pozycję w grupie, a ostatecznie dzięki korzystniejszemu stosunkowi bramek miejsce 5 w całym turnieju.

Końcowa kolejność (po fazie finałowej)-

1 GKS I KATOWICE------------

2 PIONIER TYCHY-------------

3 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA--

4 JÓZEFKA CHORZÓW---------

5 MKS ZABORZE--------------

6 ORBITA BUKOWNO----------

7 GKS II KATOWICE-----------

8 APN CZELADŻ--------------

KMITA CUP 2011

12.11.2011 r.

Drużyna zajęła VII miejsce w turnieju .

Wygrywając trzy spotkania jedno remisując i jedno przegrywając.

HUTNIK II KRAKÓW 2

MKS ZABORZE 0

------------------------------------------------

SALOS KRAKÓW 0

MKS ZABORZE 3 ( Iwański,Gołda,Goliąs)

-----------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 ( Beruda .B)

AKADEMIA PIŁKARSKA 21 0

-----------------------------------------------

UKS ORLIK 2012 CZECHOWICE DZIEDZICE 0

MKS ZABORZE 3 (Iwański x2,Beruda.B)

---------------------------------------------------------------

MKS ZABORZE 1 (Goliwąs)

GWIAZDA RUDA ŚL 1


GRUPA A
1. CRACOVIA Kraków
2. AP 2011 Zabierzów
3. AP ZIOMKI Rzeszów
4. UKS ORLIK 2012 C-D


GRUPA B
1. HUTNIK Kraków
2. JADWIGA Kraków
3. GWIAZDA Ruda Śląska
4. GWIAZDA Ruda Śląska II


GRUPA C
1. SALOS Kraków
2. AP 21 Kraków
3. Hutnik Kraków II
4. ZABORZE Zabrze

KADRA :

STRZELECKI MATEUSZ

JEŻEWSKI IRENEUSZ

BERUDA BARTOSZ

BERUDA ARKADIUSZ

KRAKOWIAK MACIEJ - C

RADEK MATEUSZ

BUBIK JAKUB

GOŁDA MATEUSZ

GOLIWĄS STANISŁAW

IWAŃSKI BARTŁOMIEJ

AKADEMIA 2011 CUP – ŻAKI

I - HUTNIK I KRAKÓW

II – AKADEMIA PIŁKARSKA 21

III – A. P. „ZIOMKI” RZESZÓW

IV – JADWIGA KRAKÓW

V – HUTNIK II KRAKÓW

VI – CRACOVIA KRAKÓW

VII – ZABORZE ZABRZE

VIII – UKS ORLIK 2012 CZECHOWICE DZIEDZICE

IX – GWIAZDA I RUDA ŚLĄSKA

X – GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA

XI – A. P. 2011 ZABIERZÓW

XII – SALOS KRAKÓW

TYCHY CUP 2011

ROCZNIK 2003
Grupa A godz. 8.00 Pionier Tychy I - Polonia Łaziska 2:1

2. Grupa B godz. 8.13 Pionier Tychy II - UKS Grom Tychy 0:4 3.

Grupa A godz. 8.25 MKS Zaborze - Promotor Zabrze 1:2

4. Grupa B godz. 8.38 Delfinek Bytom - MUKP Dąbrowa Górnicza 1:2

5. Grupa A godz. 8.50 Polonia Łaziska - MKS Zaborze 0:5 godz. 9.02

6. Grupa B godz. 9.14 Gwiazda Ruda Śląska - BUG CITY 0:0

7. Grupa A godz. 9.26 Ajaks Częstochowa - Hutnik Kraków 2:0

8. Grupa B godz. 9.38 MUKP Dąbrowa Górnicza - UKS Grom Tychy 0:1

9. Grupa A godz. 9.51 Promotor Zabrze - Ajaks Częstochowa 0:3

10. Grupa B godz. 10.04 Delfinek Bytom - Gwiazda Ruda Śląska 0:2

11. Grupa A godz. 10.18 Pionier Tychy I - MKS Zaborze 0:4

12. Grupa B godz. 10.30 Pionier Tychy II - MUKP Dąbrowa Górnicza 0:1

13. Grupa A godz. 10.43 Polonia Łaziska - Promotor Zabrze 1:1

14. Grupa B godz. 10.56 UKS Grom Tychy - Delfinek Bytom 1:1

15. Grupa A godz. 11.10 Pionier Tychy I - Hutnik Kraków 0:3

16. Grupa B godz. 11.24 BUG CITY - MUKP Dąbrowa Górnicza 0:2

17. Grupa A godz. 11.37 Pionier Tychy I - Promotor Zabrze 4:2

18. Grupa B godz. 11.50 Pionier Tychy II - Delfinek Bytom 0:7

19. Grupa A godz. 12.04 MKS Zaborze - Ajaks Częstochowa 1:1

20. Grupa B godz. 12.17 Gwiazda Ruda Śląska - MUKP Dąbrowa Górnicza 3:1

21.Grupa A godz. 12.30 Hutnik Kraków - Polonia Łaziska 1:0

22. Grupa B godz. 12.44 BUG CITY - UKS Grom Tychy 2:0

23. Grupa A godz. 12.56 Pionier Tychy I - Ajaks Częstochowa 0:5

24. Grupa B godz. 13.10 Pionier Tychy II - Gwiazda Ruda Śląska 0:3

25. Grupa A godz. 13.23 Hutnik Kraków - Promotor Zabrze 4:0

26. Grupa B godz. 13.36 BUG CITY - Delfinek Bytom 1:1

27. Grupa A godz. 13.49 Polonia Łaziska - Ajaks Częstochowa 1:2

28. Grupa B godz. 14.02 UKS Grom Tychy - Gwiazda Ruda Śląska 0:1

29. Grupa A godz. 14.15 MKS Zaborze - Hutnik Kraków 2:2

30. Grupa B godz. 14.28 Pionier Tychy II - BUG CITY 0:0
31. Półfinał godz. 14.40 Ajaks Częstochowa – MUKP Dąbrowa Górnicza 2:1
32. Półfinał godz. 14.55 Hutnik Kraków – Gwiazda Ruda Śląska 1:0
33. Mecz o miejsce 3 godz. 15.10 MUKP Dąbrowa Górnicza – Gwiazda Ruda Śląska 1:1 (k. 2:3)
24. Mecz finałowy godz. 15.25
Ajaks Częstochowa – HUTNIK KRAKÓW 2:3
NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – MACIEJ ŁABUZ (HUTNIK KRAKÓW)
NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – PIOTR KOŁODZIEJ (GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA)
KRÓL STRZELCÓW – SUKIENNICKI OLIVIER (AJAKS CZĘSTOCHOWA)
NAJLEPSI ZAWODNICY SWOICH DRUŻYN (WG. TRENERA DRUŻYNY)
HUTNIK KRAKÓW – NIKODEM JAKUBOWSKI
AJAKS CZĘSTOCHOWA – MATEUSZ MUSIAŁOWSKI
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – OLAF CZOGIEL
MUKP DĄBROWA GÓRNICZA – IGOR BUCKI
MKS ZABORZE – JAKUB BUBIK
UKS GROM TYCHY – DORIAN SZUTRAN
BUG CITY – DZMITRY PIVAVARCHUK
PIONIER TYCHY I – BARTEK WRÓBLEWSKI
DELFINEK BYTOM – KOSMA ZAWADA
PROMOTOR ZABRZE – MICHAŁ ŁYSAKOWSKI
POLONIA ŁAZISKA – MATEUSZ WOJTEK
PIONIER TYCHY II – MARCIN BOCHENEK

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij