DZIEŃ PIĄTY - OBÓZ SPORTOWY

Z premedytacją zwlekałem z relacją z piątego dnia, czekając, że może coś szczególnego się wydarzy. Przykładowo, pośpiesznie podsumowując wtorek zaraz po kliknięciu enter przez Chabsko przeszła trąba powietrzna. Natomiast co się tyczy czwartku. Przebiegał on w iście sielankowej atmosferze. Poranny trening, a zaraz po nim wyruszyliśmy nad jezioro gdzie obozowicze zażywali kąpieli, konsumowali lody, gofry i grali w siatkówkę plażową. Popołudniu starsi koledzy z rocznika 2002 rozegrali sparing z Pogonią Mogilno 2001. Po wyrównanym meczu ulegli gospodarzom 4 : 3. W tym samym czasie nasi chłopcy trenowali w Dąbrówce. Wieczór spędziliśmy w ośrodku, Jedni oglądali mecz Lecha Poznań inni grali w chowanego. Przestrzeni wokół hotelu jest tyle, że jak chłopaki dojdą do wprawy, to znajdzie ich dopiero trener Mateja w następnym turnusie. To tyle krótkiego raportu, do następnego razu.