zamknij reklamę

MKS ZABORZE - ROZWÓJ KATOWICE

MKS ZABORZE - ROZWÓJ KATOWICE

W kolejnym meczu sparingowym swoich sił próbowaliśmy z wysoko notowanym rywalem jakim niewątpliwie jest Rozwój Katowice. Mecz stał na dobrym poziomie i był bardzo wyrównany. Chociaż dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie nie udało nam się sparingu zakończyć zwycięsko. Korzystniej zaprezentowaliśmy się w pierwszej odsłonie, po zmianach gra nie była już tak płynna. Mimo to więcej sytuacji stworzyliśmy sobie właśnie po przerwie. Zwłaszcza szkoda tych trzech niewykorzystanych w ostatnim kwadransie. W przekroju całego spotkania częściej zagrażaliśmy bramce aniżeli rywale. Za to goście nieco lepiej wyglądali w rozegraniu, długo utrzymując się piłce i swobodnie ją operując. Pojedynek zakończył się rezultatem 2 : 2, który myślę, nie krzywdzi żadnej ze stron. Bramki dla naszego zespołu zdobywali : Iwan i Soban wzajemnie sobie asystując. Kolejny wartościowy sparing za nami...

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości