zamknij reklamę

MKS ZABORZE - VICTORIA CZĘSTOCHOWA

MKS ZABORZE - VICTORIA CZĘSTOCHOWA

Mecz sparingowy z Victorią Częstochowa był jednym ze słabszych jakie mogliśmy oglądać w ostatnim czasie w wykonaniu naszych pociech. Mnożyły się błędy w obronie, w rozegraniu było sporo przypadku, a w ataku skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Mimo wygranej 3 : 1 nie możemy tego spotkania zaliczyć do udanych. Owszem, zaangażowania nie brakowało. Mogą o tym świadczyć zacięte pojedynki jeden na jeden jak również kary minutowe na które arbiter bez wahania wysyłał poszczególnych zawodników. Niemniej, poza pojedynczymi akcjami jakości było niewiele. Mecz rozgrywany był 3 x 30 minut w dosyć trudnych warunkach (stojąca woda w niektórych sektorach boiska). Gole dla naszej drużyny zdobywali : Bubas, Vanisz, Iwan. 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości