zamknij reklamę

MKS ZABORZE ZABRZE - KF PYSKOWICE

MKS ZABORZE ZABRZE - KF PYSKOWICE

W pierwszym meczu sparingowym tego weekendu skonfrontowaliśmy się z zespołem KF Pyskowice. Od początku do końca mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Pyskowiczanie z rzadka przedostawali się pod nasze pole karne. Mimo to nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, które poskutkowały utratą dwóch bramek. Z przodu choć po stronie zdobyczy możemy zapisać aż 10 goli też nie było idealnie. Skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Na uwagę zasługiwała akcja Bartka Berudy, którego kikudziesięciometrowy rajd przypieczętowany został celnym trafieniem przez tego samego gracza. Trzeba sobie powiedzieć szczerze, III-ligowiec nie postawił poprzeczki zbyt wysoko. My również specjalnie nie forsowaliśmy tempa. Ten średni w naszym wykonaniu pojedynek był zaledwie wstępem do tego co czeka nas w niedziele, kiedy dojdzie do niecodziennego zdarzenia. Wówczas przy ul. Jaskółczej zmierzymy się z seniorkami KKS-u Zabrze. W dzisiejszej grze kontrolnej na listę strzelców wpisywali się : Iwan x 4, Strzelec, Bubas, Bale, Gołdyn, Kosa, Skowron.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości