"FUTBOL NA TAK"

"FUTBOL NA TAK"

Maksymalnie do środy 3 stycznia należy wpłacić trenerowi kwotę w wysokości 250,00zł. za turniej w Głuchołazach. Na zawody jadą wszyscy dostępni zawodnicy. Pieniądze można wpłacać osobiście albo na konto 68 1050 1588 1000 0091 4575 0676 (nie mylić konta na które wpłacane są miesięczne składki). Proszę o uwzględnienie imienia i nazwiska wraz z dopiskiem TURNIEJ W GŁUCHOŁAZACH

Wyjazd zaplanowano w piątek 5. 01 ok. godz. 7.00 rano, natomiast powrót w niedzielę 7. 01 w godzinach późnopopołudniowych.

W turnieju weźmie udział 6 zespołów ; Polonia Trzebnica (dolnośląskie), UKS Dys (lubelskie), Włókniarz Pabianice (łódzkie), UKS Śrem (wielkopolskie), Karkonosze Jelenia Góra (dolnośląskie) oraz MKS Zaborze. Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdym w wymiarze czasowym 2 x 30 minut. Dwa spotkania zaplanowano na piątek, dwa na sobotę i jedno na niedzielę. Rywale będą wymagający zwłaszcza zespół z pierwszej ligi wielkopolskiej powinien zawiesić poprzeczkę bardzo wysoko. Dotychczas konfrontowaliśmy się z tylko jedną wymienioną drużyną i było to w 2014 roku przy okazji turnieju halowego w Jeleniej Górze gdzie pod batutą Pana Sobańskiego walczyliśmy o miejsca 1 - 3 z tamtejszymi Karkonoszami. Tamten pojedynek na zakończenie obozu w Karpaczu zakończył się dla nas niepomyślnie, jak będzie tym razem ?

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości