REMIS REMISOWI NIERÓWNY !

REMIS REMISOWI NIERÓWNY !

W środowym zaległym spotkaniu pierwszej kolejki wywalczyliśmy cenny punkt w konfrontacji z Piastem Gliwice. Rozegraliśmy dobre spotkanie i gdyby nie jeden prosty błąd przy utracie gola mówilibyśmy o perfekcyjnej realizacji założeń taktycznych. Zresztą porównując ten mecz z kabaretem w Myszkowie, to istna Liga Mistrzów. Komicy zamienili się w wojowników i wszyscy do ostatniej minuty walczyli o korzystny rezultat. Bramkę na wagę remisu zdobył w ostatniej minucie meczu Iwański po podaniu Jeżewskiego. W niedzielę były jaja w majonezie, w środę jaja ze stali. Ci co jechali do Myszkowa busem wiedzą o co chodzi.
MKS ZABORZE - PIAST GLIWICE 1 : 1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości