"OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE II"

"OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE II"

W świetnych humorach spędzą majówkę nasi zawodnicy, trener oraz wszyscy sympatycy rocznika 2003. Dwa dni po trudnym meczu z Piastem, młodzi Zaborzanie dokonali wielkiej rzeczy pokonując wicelidera z Biskupic, Gwarka Zabrze 4 : 2. Wygrana tym bardziej cieszy, bo w przekroju całego spotkania byliśmy zespołem bezdyskusyjnie lepszym. Znów udało nam się  - "oszukać przeznaczenie". Mimo krótkiej przerwy na regenerację, tendencyjnego sędziowania rozegraliśmy bardzo dobre zawody okraszając je efektownym zwycięstwem. Ozdobą meczu była składna akcja zespołu i przepiękne dośrodkowanie Skowrona zamienione na bramkę strzałem głową przez Iwańskiego. Zresztą Iwan tak się rozochocił po tym trafieniu, że po 20 minutach zdążył już skompletować klasycznego hattricka. Dobrą grę całej drużyny zmącił nieco gol dla gości zdobyty w między czasie po rzucie karnym. Niemniej, nasi zawodnicy nadal zagrażali bramce rywali mając sporo argumentów w ofensywie. Gwarkowcy dopiero w drugiej odsłonie przejęli inicjatywę, próbując zniwelować straty. Jednak w najmniej oczekiwanym momencie udało nam się zadać kolejny cios - Konstanty po podaniu Krakowiaka podwyższa rezultat na 4 : 1. Ambitnie grający goście zdołali jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki, ale to było wszystko na co ich było tego dnia stać. Po bardzo dobrym meczu pokonujemy Gwarka Zabrze 4 : 2 i na półmetku rozgrywek meldujemy się na drugiej pozycji w tabeli. Oczywiście tymczasowo, gdyż swoje mecze do rozegrania ma jeszcze Piast Gliwice i on jako jedyny może nas wyprzedzić po pierwszej rundzie..

Bramki : Iwański (as. Skowron), Iwański (as. Krakowiak), Iwański (as. Niebrzydowski), Konstanty (as. Krakowiak).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości