SPARING : MKS ZABORZE - GÓRNIK ZABRZE 2 : 3

SPARING : MKS ZABORZE - GÓRNIK ZABRZE 2 : 3

MKS ZABORZE - GÓRNIK ZABRZE 2 : 3 (2 : 0, 0 : 1, 0 : 2)
W bardzo pożytecznym meczu sparingowym rozgrywanym w czwartkowe popołudnie ulegliśmy Górnikowi Zabrze 2 : 3. Poza pierwszą tercją, kiedy nasz zespół był stroną dominującą, to pierwszoligowiec dyktował warunki przez większość spotkania. O wyniku zadecydowała ostatnia tercja. Górnicy grający w optymalnym zestawieniu zepchnęli nas do głębokiej defensywy. Z naszej strony zabrakło wówczas kreowania akcji ofensywnych, drużyna ograniczała się jedynie do przeszkadzania rywalowi.
Mecz rozgrywany był w trzech tercjach po 30 minut. Oba trafienia dla naszego zespołu zanotował Bartek Iwański.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości